Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku


Nagłówek

Aktualności

Dzień kariery 2016

W dniu 26 października 2016 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się Dzień Kariery 2016 zorganizowany przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat:

form pomocy oferowanych przez PUP w Świdniku osobom zarejestrowanym, możliwości kształcenia się, ofert pracy…

"Barometr zawodów 2017” – diagnoza zapotrzebowania na pracowników w 2017 roku.

Dnia 20.10.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku odbyło się badanie pn. „Barometr zawodów 2017" – diagnoza zapotrzebowania na pracowników w 2017 roku. „Barometr" to jednoroczna prognoza sytuacji w zawodach. Jest opracowywany osobno dla każdego powiatu w Polsce. Opiera się na opinii ekspertów, którzy na przełomie III i IV kwartału spotykają się i wspólnie analizują sytuację w poszczególnych zawodach. Uczestnicy badania (pracownicy urzędu pracy – w naszym urzędzie: pośrednicy pracy i doradcy zawodowi) w...

Spotkanie informacyjne

Zapraszamy osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne: „Formy pomocy oferowane przez PUP w Świdniku osobom zarejestrowanym"

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że od 25.10.2016 prowadzony będzie nabór uzupełniający wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Spotkanie informacyjne

Zapraszamy osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne: „ABC osoby zarejestrowanej w urzędzie pracy”

Giełda pracy - 3 listopad 2016

W dniu 03.11.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku o godzinie 9:00 II piętro pokój nr 10 odbędzie się giełda pracy dla pracodawcy poszukującego kandydatów do pracy w zawodzie: - sprzątaczka/pracownik gospodarczy (dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności) Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy z CV.   ...

Konkurs "Nakręć się na sukces" - nagroda główna 100 000 zł

Serdecznie zapraszamy osoby, które otrzymały jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej w latach 2008-2014 w ramach Poddziałania 6.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego do udziału w konkursie „Nakręć się na sukces”.

Konwent Dyrektorów Urzędów Pracy Województwa Lubelskiego

W dniu 4 października 2016 r. w sali konferencyjnej Regionalnego Parku Przemysłowego w Świdniku odbył się Konwent Dyrektorów Urzędów Pracy Województwa Lubelskiego.

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że od 03.10.2016 do 07.10.2016 prowadzony będzie nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert PAI 2016

Informujemy, że z dniem 26.09.2016 nastąpiło rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pod tytułem "Integracja społeczna" w ramach Programu Aktywizacja i Integracja. Dziękujemy za przygotowanie i złożenie ofert.

Nabór PFRON na refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy

PUP w Świdniku informuje, że w 2016 r. otrzymał  z Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych kwotę w wysokości 22 500 zł na refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy pracodawcy, który zatrudni osobę niepełnosprawną zarejestrowaną w urzędzie jako bezrobotna lub poszukująca pracy, niepozostająca w zatrudnieniu. Środki będą przyznane  w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III" Obszar G (art. 26e Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej...

Jesteś zainteresowany szkoleniem indywidualnym?

Zapraszamy do składania wniosków

Aktywizacja osób w wieku aktwności zawodowej

Business School Hanna Polak, Marcin Polak Spółka Jawna aktualnie pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie realizujemy Projekt „ Kompleksowy Outplacement - twoja szansa na rynku pracy" Adresatami wsparcia są osoby w wieku aktywności zawodowej   Wymogi uczestnictwa:   zamieszkanie na terenie województwa lubelskiego zamieszkanie na terenach wiejskich w wieku aktywności zawodowej w wieku po 50 roku życia posiadanie niskich kwalifikacji bycie osobą zwolnioną z pracy z przyczyn dotyczących zakładu...

Dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że pozyskał środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne w branży transportowej w zawodach: kierowcy samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych, maszyniści kolejowi oraz w branży usług opiekuńczych. Średni koszt kształcenia ustawicznego na jednego uczestnika nie może przekroczyć kwoty: ...

Relacja z Forum Pracodawców

W ramach Świdnickiego Forum Pracodawców w dniach 5-8 września 2016 odbyły się spotkania lokalnych pracodawców i przedsiębiorców na terenie gmin powiatu świdnickiego: 05.09. Urząd Gminy Trawniki 06.09. Urząd Gminy Rybczewice 07.09. Miejskie Centrum Kultury w Piaskach 09.09. Urząd Gminy Mełgiew Forum Pracodawców zrzesza podmioty działające na rzecz promocji...

Uwaga pracodawco!

Wciąż posiadamy środki na sfinansowanie staży dla osób bezrobotnych, refundację kosztów zatrudnienia osoby bezrobotnej do 30 roku życia oraz na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Zapraszamy do kontaktu!  

Komunikat

Jesteś zainteresowany podjęciem działalności gospodarczej lub rozpoczęciem studiów podyplomowych? Zapraszamy do kontaktu!

Informacja o zmianie Ogłoszenia o otwartym konkursie PAI 2016

Informujemy, iż z dniem 05.09.2016 uległa zmianie treść Ogłoszenia o otwartym konkursie PAI 2016.

Pracodawco przyjdź bo warto!

Zapraszamy na spotkania Powiatowego Urzędu Pracy z pracodawcami z powiatu świdnickiego. Na spotkaniach dowiesz się jaką mamy dla Ciebie ofertę, z jakich form możesz skorzystać, a także jak Urząd Pracy może Ci pomóc. Zapraszamy!

Giełda pracy - 13 września 2016

  W dniu 13.09.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku o godzinie 10:00 II piętro pokój nr 10 odbędzie się giełda pracy dla agencji zatrudnienia poszukującej kandydatów do pracy w zawodzie: - pracownik produkcji Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy z CV.

Wyświetlanie 176 - 200 z 264 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę