Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku


Nagłówek

Aktualności

Pracodawco przyjdź bo warto!

Zapraszamy na spotkania Powiatowego Urzędu Pracy z pracodawcami z powiatu świdnickiego. Na spotkaniach dowiesz się jaką mamy dla Ciebie ofertę, z jakich form możesz skorzystać, a także jak Urząd Pracy może Ci pomóc. Zapraszamy!

Giełda pracy - 13 września 2016

  W dniu 13.09.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku o godzinie 10:00 II piętro pokój nr 10 odbędzie się giełda pracy dla agencji zatrudnienia poszukującej kandydatów do pracy w zawodzie: - pracownik produkcji Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy z CV.

Ogłoszenie o otwartym konkursie PAI 2016

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku ogłasza otwarty konkurs na realizację zadania publicznego pod tytułem "Integracja społeczna" w ramach Programu Aktywizacja i Integracja. Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Ogłoszenie o naborze na członka komisji PAI

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku ogłasza nabór do komisji konkursowej powoływanej do oceny ofert na realizację zadania publicznego "Integracja społeczna" w ramach Programu Aktywizacja i Integracja. Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Spotkania dla lokalnych pracodawców w gminach

Na początku września 2016 odbędą się spotkania dla pracodawców w każdej z gmin. Na spotkaniu poinformujemy:   jaką mamy dla Ciebie ofertę! z jakich form możesz skorzystać jak Urząd Pracy może Ci pomóc Zainteresowanych pracodawców prosimy o kontakt pod nr tel. 81 461 35 23 Wkrótce zostanie przedstawiony terminarz spotkań. Serdecznie zapraszamy.  

Bezpłatne porady prawne

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych dla klientów urzędu pracy.

Ogłoszenie dotyczące projektu dla mieszkańców województwa lubelskiego

"Powrót do pracy - program outplacementowy dla mieszkańców województwa lubelskiego"

Zapraszamy na spotkanie z zagranicznym pracodawcą

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie realizuje rekrutację w ramach sieci EURES

Praca w Holandii

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie realizuje rekrutację w ramach sieci EURES do pracy w Holandii

Dofinansowanie wynagrodzenia 50+

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o dofinansowanie wynagrodzenia skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia.

Spotkania informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza osoby zainteresowane na spotkania informacyjne:„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie świdnickim"

Nabór - Program specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku od dnia 27 lipca 2016 r. ogłasza nabór na staże w ramach Programu Specjalnego „KROK DO PRZODU”

Program specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że rozpoczął realizację PROGRAMU SPECJALNEGO„KROK DO PRZODU".

Kariera w Polsce

Dni rekrutacyjne dla Polaków w Norwegii w dniach 15 i 16 września 2016 r.

Nabór na szkolenia grupowe

Z dniem 1 lipca 2016 roku rozpocznie się nabór na szkolenia grupowe : Operator wózków jezdniowych z egzaminem UDT, (10 osób) Sprzedawca z obsługą komputera i kas fiskalnych, (10 osób) Spawanie metodą TIG – 141,(10 osób)

Zmiana organizacji pracy

Informujemy, że od 1 lipca 2016 r. nastąpi zmiana organizacji pracy w obsłudze klientów urzędu

Podpisanie deklaracji

W dniu 23 czerwca 2016 roku Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku Marcin Troć podpisał deklarację przystąpienia do „Lubelskiego partnerstwa na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy"

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze stoisko wystawiennicze

  W dniu 08.06.2016r. w ramach Targów Pracy odbył się Konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze Targów Pracy 2016 . Wystawcy oraz Osoby odwiedzające TARGI PRACY 2016 poproszeni zostali o wypełnienie Karty oceny stanowisk wystawienniczych, w oparciu o następujące kryteria: Sposób prezentowania informacji o firmie – w skali od 1 do 5 Ocena jakości materiałów promocyjnych – w skali od 1 do 5 Ogólny wygląd stanowiska – w skali od 1 do 5. Przedmiotem oceny były walory informacyjne i estetyczne...

Podsumowanie Targów Pracy 2016

W dniu 08 czerwca 2016r. Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zorganizował Targi Pracy. Patronat honorowy nad tegorocznymi Targami Pracy objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Elżbieta Rafalska, Starosta Świdnicki Pan Dariusz Kołodziejczyk, Burmistrz Miasta Piaski Pan Michał Cholewa, Burmistrz Miasta Świdnik Pan Waldemar Jakson, Wójt Gminy Rybczewice Pani...

Nasz cel: Przedsiębiorczy Gimnazjalista na rynku pracy

Konferencja Nasz cel: Przedsiębiorczy Gimnazjalista na rynku pracy W dniu 9 czerwca 2016 roku odbyła się konferencja, zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, podczas której nastąpiło uroczyste podpisanie Porozumienia partnerskiego w sprawie utworzenia i funkcjonowania w powiecie świdnickim, hrubieszowskim, janowskim, krasnostawskim, kraśnickim,...

Zapraszamy osoby poniżej 30 roku życia do wypełnienia ankiety

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30. roku życia – zatrudnionych i niepracujących. Około 5-minutowa ankieta służy diagnozie czynników osłabiających i wzmacniających aktywność zawodową.

Nabór PFRON

PUP w Świdniku ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności w ramach środków PFRON od dnia 09.06.2016 do wyczerpania środków.

Targi Pracy 2016 - Konkurs

Ogłaszamy konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze Targów Pracy 2016 organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku.

Wyświetlanie 176 - 200 z 243 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę