Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku


Nagłówek

Aktualności

Program specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że rozpoczął realizację PROGRAMU SPECJALNEGO„KROK DO PRZODU".

Kariera w Polsce

Dni rekrutacyjne dla Polaków w Norwegii w dniach 15 i 16 września 2016 r.

Nabór na szkolenia grupowe

Z dniem 1 lipca 2016 roku rozpocznie się nabór na szkolenia grupowe : Operator wózków jezdniowych z egzaminem UDT, (10 osób) Sprzedawca z obsługą komputera i kas fiskalnych, (10 osób) Spawanie metodą TIG – 141,(10 osób)

Zmiana organizacji pracy

Informujemy, że od 1 lipca 2016 r. nastąpi zmiana organizacji pracy w obsłudze klientów urzędu

Podpisanie deklaracji

W dniu 23 czerwca 2016 roku Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku Marcin Troć podpisał deklarację przystąpienia do „Lubelskiego partnerstwa na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy"

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze stoisko wystawiennicze

  W dniu 08.06.2016r. w ramach Targów Pracy odbył się Konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze Targów Pracy 2016 . Wystawcy oraz Osoby odwiedzające TARGI PRACY 2016 poproszeni zostali o wypełnienie Karty oceny stanowisk wystawienniczych, w oparciu o następujące kryteria: Sposób prezentowania informacji o firmie – w skali od 1 do 5 Ocena jakości materiałów promocyjnych – w skali od 1 do 5 Ogólny wygląd stanowiska – w skali od 1 do 5. Przedmiotem oceny były walory informacyjne i estetyczne...

Podsumowanie Targów Pracy 2016

W dniu 08 czerwca 2016r. Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zorganizował Targi Pracy. Patronat honorowy nad tegorocznymi Targami Pracy objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Elżbieta Rafalska, Starosta Świdnicki Pan Dariusz Kołodziejczyk, Burmistrz Miasta Piaski Pan Michał Cholewa, Burmistrz Miasta Świdnik Pan Waldemar Jakson, Wójt Gminy Rybczewice Pani...

Nasz cel: Przedsiębiorczy Gimnazjalista na rynku pracy

Konferencja Nasz cel: Przedsiębiorczy Gimnazjalista na rynku pracy W dniu 9 czerwca 2016 roku odbyła się konferencja, zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, podczas której nastąpiło uroczyste podpisanie Porozumienia partnerskiego w sprawie utworzenia i funkcjonowania w powiecie świdnickim, hrubieszowskim, janowskim, krasnostawskim, kraśnickim,...

Zapraszamy osoby poniżej 30 roku życia do wypełnienia ankiety

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30. roku życia – zatrudnionych i niepracujących. Około 5-minutowa ankieta służy diagnozie czynników osłabiających i wzmacniających aktywność zawodową.

Nabór PFRON

PUP w Świdniku ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności w ramach środków PFRON od dnia 09.06.2016 do wyczerpania środków.

Targi Pracy 2016 - Konkurs

Ogłaszamy konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze Targów Pracy 2016 organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku.

Nabór do projektu RPO WL

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, że nadal trwa nabór do projektu pozakonkursowego pt. „Aktywizacja osób powyżej 30 roku życia w powiecie świdnickim (II)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 9 Rynek pracy, Działanie 9.2 Aktywizacja...

KARIERA W POLSCE

Dni rekrutacyjne dla Polaków w Norwegii w dniach 30 maja i 2 czerwca 2016 r.

Targi Pracy - 8 czerwca 2016

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza na Targi Pracy 2016

Projekt „Aktywizacja osób powyżej 30 roku życia w powiecie świdnickim (II)"

Projekt „Aktywizacja osób powyżej 30 roku życia w powiecie świdnickim (II)"   Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku realizuje od 01.01.2016r. projekt pt. „Aktywizacja osób powyżej 30 roku życia w powiecie świdnickim (II)", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.2 Regionalnego Programu Operacyjnego...

Podsumowanie Targów Edukacyjnych 2016

W dniu 4 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Piaskach w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbyły się Targi Edukacyjne. Organizatorem wydarzenia był Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku oraz Zespół Szkół w Piaskach. Po uroczystym otwarciu, którego dokonali: Starosta Powiatu Świdnickiego - Dariusz Kołodziejczyk, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy - Kazimierz Stocki, Wice Starosta Powiatu Świdnickiego - Waldemar Białowąs, Sekretarz gminy Piaski - Marcin Najda, Burmistrz Miasta Świdnik - Tomasz Szydło, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy -...

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 23.03.2016 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy, które poprowadził Pan Jakub Osina - Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy. W obradach uczestniczył Wicestarosta - Pan Waldemar Białowąs oraz Pan Leszek Czechowski - Członek Zarządu.

„Rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku z dniem 4 kwietnia 2016r. ogłasza nabór do Programu Regionalnego Województwa Lubelskiego „Rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”

„Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat zamieszkałych na obszarach wiejskich”

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku z dniem 4 kwietnia 2016r. ogłasza nabór do Programu Regionalnego Województwa Lubelskiego „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat zamieszkałych na obszarach wiejskich”

Targi Pracy Lublin 2016

Dnia 18 marca 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku uczestniczył w Targach Pracy zorganizowanych przez Targi Lublin oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie.

Targi Edukacyjne - 4 kwietnia 2016

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza na Targi Edukacyjne 2016

Zaproszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza w dniu 18.03.2016r. na zajęcia informacyjne pt.: „Formy pomocy oferowane przez PUP w Świdniku osobom zarejestrowanym” w godz. 9.00-11.00, w sali nr 10.

Giełda pracy - 14 marca 2016

W dniu 14.03.2016 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku o godzinie 9:30 II piętro pokój nr 10 odbędzie się giełda pracy dla pracodawcy poszukującego kandydatów do pracy w zawodzie: sprzątaczka/pracownik gospodarczy (również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności) Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy z CV.

Wyświetlanie 226 - 250 z 279 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę